Korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie wyrażasz zgodę na wykorzystanie tych plików przez naszą stronę.
Serdecznie informujemy, że Państwa przeglądarka internetowa umożliwia zablokowanie plików cookies.

Zamknij [X]

Produkty

Kotły i Piece Gazowe Wrocław. Współpracujemy z markami producentów, kojarzonych z trwałością, wysoką jakością oraz atrakcyjną ofertą cennikową.


Producent kotłów kondensacyjnych, kotłów gazowych i olejowych, zasobników wody ze stali szlachetnej oraz kolektorów słonecznych i pomp ciepła powietrze-woda.

 

ACV PRESTIGE - Wiszący kocioł kondensacyjny o bardzo wysokiej sprawności, dostępny w dwóch wersjach Solo (jednofunkcyjny) i Excellence (dwufunkcyjny). Napędza go specjalnie zaprojektowany wymiennik ciepła ze stali nierdzewnej, zapewniający odporność na korozje zarówno ze strony wody jak i ze strony skraplających się spalin. Innowacyjna konstrukcja wymiennika kotła powoduje, że spaliny oddają maksymalną ilość ciepła do wody a spływający kondensat, sam czyści kanały spalin utrzymując urządzenie w czystości. Palnik kotła PRESTIGE przystosowany jest do spalania zarówno gazu ziemnego jak i propanu. Wbudowany regulator pogodowy, sterujący modulacją mocy palnika, zwiększa efektywność pracy kotła i tym samym ogranicza zużycie gazu. Kotły mogą być łączone w kaskady dla zwiększenia mocy lub instalowane z wymiennikami ciepłej wody. 

 

                  

 

ACV KOMPAKT EKOwiszący gazowy kocioł kondensacyjny wyposażony w aluminiowo-krzemowo-miedziany wymiennik ciepła spaliny-woda. ACV Kompakt EKO przeznaczony jest do centralnego ogrzewania pomieszczeń (wersja Solo) jak i zaopatrzenia w ciepłą wodę (wersja Kombi). Jest on przygotowany do zasilania powietrzem i odprowadzenia spalin w systemie równoległym 80/80 mm lub koncentrycznym 80/125. Kocioł ten jest standardowo napędzany gazem ziemnym E (G20) lub w wersji dla opalania gazem płynnym - propanem (G31). Urządzenie jest wyposażone w elektroniczny pogodowy regulator kotłowy, który w żądanym czasie zapewnia centralne ogrzewanie uruchamiając wentylator, otwierając zawór gazowy, zapalając palnik i stale nadzorując i regulując wielkość płomienia zależnie od wymaganej mocy.

 

ACV HEATMASTER C i TCStojące kondensacyjne kotły dwufunkcyjne o wysokiej sprawności. Gwarantuja pełen komfort ciepłej wody przy krótko i długotrwałym poborze oraz komfort centralnego ogrzewania. Niezawodne i wydajne przez cały okres eksploatacji. ACV HEATMASTER TC to czołowy produkt tej firmy zaprojektowany specjalnie dla wymagajacych klientów, a ACV HEATMASTER C to świeższa, ale odchudzona wersja od poprzednika. Oba kotły posiadaja technologię ACV ‘Total Condensing’. Konstrukcja "zbiornik w zbiorniku".

 

ACV PRESTIGE HP - Kocioł kondensacyjny idealny dla zastosowań w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym jak i przemysłowym. Przy wysokiej sprawności, aż do 108% pozwala na nadzwyczajnie niskie zużycie paliwa. Modułowy wymiennik ciepła maksymalnie odzyskuje ciepło ze spalania, dzięki czemu temperatura spalin jest bardzo niska. Prestige HP może pracować jako pojedynczy kocioł lub w kaskadzie na cele ogrzewania w szerokim zakresie temperatur, a także na potrzeby produkcji ciepłej wody. Dzięki prostej instalacji urządzenia i systemowi regulacji w szerokim zakresie mocy, jest w stanie dopasować się do każdych potrzeb przy zachowaniu wymaganego komfortu.

 

ACV SMART GREEN Przeznaczony do współpracy ze wszystkimi typami kotłów wodnych w układzie zamkniętym. Zasobnik ciepłej wody ACV Smart Green o konstrukcji “zbiornik w zbiorniku” wykonany jest ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości podwójna izolacja zawiera panel izolacji próżniowej oraz wysokiej jakości sztywną piankę poliuretanową co minimalizuje straty ciepła i zwiększa sprawność energetyczną zasobnika. Duża powierzchnia wymiany ciepła pozwala podgrzewać duże ilości ciepłej wody w bardzo krótkim czasie.

 

ACV SMART Zasobnik ciepłej wody ACV Smart wykonany jest ze stali nierdzewnej o konstrukcji “zbiornik w zbiorniku”, izolowany wysokiej jakości sztywną pianką poliuretanową. Duża powierzchnia wymiany ciepła (1.5 do 2.5 razy większa w porównaniu do tradycyjnej wężownicy) pozwala podgrzewać duże ilości ciepłej wody w bardzo krótkim czasie ograniczając ilość magazynowanej wody i straty energii. Konstrukcja ze stali nierdzewnej zasobników ACV Smart powoduje iż nie wymagają one ochrony anodowej oraz dodatkowo czyni zasobnik ciepłej wody wyjątkowo odpornymi na korozję. Dostępne wersje 100/130/160/210/240/320/420 L.

 

 

 ACV SMART MULTI ENERGY - Wymiennik charakteryzujacy się niesamowitymi wydatkami ciepłej wody użytkowej, dzięki konstrukcji ze stali nierdzewnej "zbiornik w zbiorniku". Wymiennik może przyjać temperaturę 90 C co pozwala skumulować wieksza energię magazynowania wody wytworzona z kolektorów słonecznych lub kotła. Ponadto ACV Smart Multi Energy posiada możliwość podłaczenia dodatkowych źródeł energii takich jak: kocioł gazowy, kocioł olejowy, pompa ciepła, kominek z płaszczem wodnym, kocioł stałopalny oraz grzałki elektrycznej. 

 

ACV COMFORT - Wymiennik ciepłej wody z możliwościa instalacji w pozycji stojacej lub wiszacej pionowo. Jest przeznaczony do współpracy ze wszystkimi typami kotłów wodnych.
Zasobnik ciepłej wody zbudowany jest ze stali nierdzewnej. ACV COMFORT posiada obudowę z polipropylenu i izolację ze sztywnej pianki poliuretanowej. W opcji dodatkowej znajdziemy również termostat nastawny. Dostępne wersje 100/130/160 L.